Strona g³ówna - Home

a może klikniesz na reklamę...?
Nowości:  Közlekedési Múzeum, Budapeszt  -  M346 Bielik w Dęblinie, 14.11.2016  -  Święto 23 BLT, Mińsk Mazowiecki  -  Technik Museum Speyer, Niemcy  

Galeria zdjęć
Photogallery
aktualizacja:  2017-02-21
zdjęć:  51975

Losowe zdjęcie:

Najnowsze zdjęcia:
Warszawa Okęcie
Bydgoszcz Szwederowo
Gdańsk Rębiechowo
Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Łódź Lublinek
Poznań Ławica
Rzeszów Jasionka
Szczecin Goleniów
Wrocław Strachowice
Babimost/Zielona Góra
F-16 Jastrząb
Siły Powietrzne
(do 30.06.04 WLiOP)
Lotnictwo Wojsk Lądowych
Lotnictwo Marynarki Wojennej
Lotnictwo Policji
Lotnictwo Straży Granicznej
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Polskie Linie Lotnicze LOT
Eurolot
Enter Air
Small Planet Airlines
Sprint Air
Skytaxi
Travel Service
Wizz Air
Uwagi, komentarze, propozycje?
red_at_lotnictwo.net
(zamien _at_ na @)
Współpracujemy z
We cooperate with

Skyliner-aviation.de  

KKPL

Rejestr cywilnych statków powietrznych - SP- A.. (344)
Po kliknięciu na rejestrację zobaczysz wszystkie zdjęcia statku powietrznego o takich znakach znajdujące się w naszej galerii.
SP-AAA
(brak zdjęć)
Piper PA46-500TP Malibu Meridian4697349
SP-AABJakowlew Jak-12M112602
SP-AACJakowlew Jak-12M112604
SP-AAEJakowlew Jak-12M312619
SP-AAFJakowlew Jak-12M03531
SP-AAGJakowlew Jak-12M312626
SP-AAHJakowlew Jak-12M128408
SP-AAIJakowlew Jak-12M7127147
SP-AAKJakowlew Jak-12M7127148
SP-AALJakowlew Jak-12M158569
SP-AAMJakowlew Jak-12M189774
SP-AANJakowlew Jak-12M169669
SP-AAN(2)Reims/Cessna F150LF15000803
SP-AAOJakowlew Jak-12A30113
SP-AAPJakowlew Jak-12M200972
SP-AASJakowlew Jak-12A39109
SP-AAT
(brak zdjęć)
Aero AT-3 R100AT3-079
SP-AAUJakowlew Jak-12M169661
SP-AAW
(brak zdjęć)
Learjet 7545-490
SP-AAYPZL An-2T1G26-15
SP-AAZPZL An-2T1G15-28
SP-ABAJakowlew Jak-12A30125
SP-ABBJakowlew Jak-12A30114
SP-ABCJakowlew Jak-12A30115
SP-ABDJakowlew Jak-12A30132
SP-ABEJakowlew Jak-12M200971
SP-ABKAirbus A320-2332118
SP-ABMPZL An-21G144-46
SP-ABTJakowlew Jak-12M169662
SP-ABXJakowlew Jak-12A30121
SP-ACBJakowlew Jak-12M2101000
SP-ACCJakowlew Jak-12M169655
SP-ACDJakowlew Jak-12M200991
SP-ACEJakowlew Jak-12A19007
SP-ACKAirbus A320-2322645
SP-ACMExtra 300048
SP-ACPCSS-130365
SP-ACSDiamond DA20 Katana
SP-ACY
(brak zdjęć)
Aero AT-3AT3-057
SP-ADAZlin 42M0070
SP-ADBZlin 42M0071
SP-ADCZlin 42M0072
SP-ADDZlin 42M0073
SP-ADEZlin 42M0074
SP-ADE(2)Cessna T207A Turbo Stationair20700654
SP-ADFZlin 42M0075
SP-ADGZlin 42M0076
SP-ADHZlin 42M0077
SP-ADIZlin 42M0078
SP-ADKAirbus A320-2322576
SP-ADM
(brak zdjęć)
Tecnam P2006T034
SP-ADM(2)Zlin 42M0081
SP-ADOZlin 42M0091
SP-ADPZlin 42M0092
SP-ADRZlin 42M0093
SP-ADSZlin 42M0094
SP-ADUZlin 42M0096
SP-ADWZlin 42M0097
SP-ADYZlin 42M0098
SP-ADZZlin 42M0099
SP-AEAZlin 42M0101
SP-AECZlin 42M0103
SP-AEDZlin 42M0104
SP-AEFZlin 42M0106
SP-AEGZlin 42M0107
SP-AEHZlin 42M0108
SP-AEIZlin 42M0109
SP-AEKAirbus A320-2141450
SP-AELZlin 42M0116
SP-AEMZlin 42M0117
SP-AEM(2)Piper PA38-112 Tomahawk38-78A0116
SP-AENZlin 42M0118
SP-AEOZlin 42M0122
SP-AEPZlin 42M0120
SP-AERZlin 42M0121
SP-AESZlin 42M0124
SP-AETZlin 42M0125
SP-AEUZlin 42M0126
SP-AEXZlin 42M0129
SP-AEZZlin 42M0128
SP-AFAPZL-104 Wilga 35140538
SP-AFBPZL-104 Wilga 35140539
SP-AFCPZL-104 Wilga 35140540
SP-AFEPZL-104 Wilga 3596318
SP-AFKPZL-104 Wilga 80CF15810602
SP-AFLPZL-104 Wilga 3516820629
SP-AFMPZL-104 Wilga 3516820630
SP-AFOBücker Bü-131 Jungmann
SP-AFRPZL-104 Wilga 3516820641
SP-AFTPZL-104 Wilga 3516820643
SP-AFVPZL-104 Wilga 3517830704
SP-AFWPZL-104 Wilga 3517820686
SP-AFYPiper L-4H 9985
SP-AGAPZL-104 Wilga 3517830711
SP-AGCPZL-104 Wilga 3517830713
SP-AGDPZL-104 Wilga 3517830714
SP-AGEPZL-104 Wilga 3517830715
SP-AGFPZL-104 Wilga 3517830733
SP-AGGPZL-104 Wilga 3518840762
SP-AGHPZL-104 Wilga 3518840763
SP-AGIPZL-104 Wilga 3518840764
SP-AGKPZL-104 Wilga 3518840765
SP-AGNPZL-104 Wilga 3518840768
SP-AGOPZL-104 Wilga 3518840769
SP-AGPPZL-104 Wilga 3518840770
SP-AGRPZL-104 Wilga 3518840771
SP-AGSPZL-104 Wilga 3518840777
SP-AGTPZL-104 Wilga 3518840814
SP-AGUPZL-104 Wilga 3519850822
SP-AGVPZL-104 Wilga 3519860849
SP-AGWPZL-104 Wilga 3519850823
SP-AGXPZL-104 Wilga 3519850848
SP-AGYPZL-104 Wilga 3519850847
SP-AGZPZL-104 Wilga 3519850824
SP-AHAPZL-104 Wilga 3519870853
SP-AHA(2)Reims/Cessna F150JF150-0525
SP-AHBPZL-104 Wilga 35118402
SP-AHCPZL-104 Wilga 35118405
SP-AHDPZL-104 Wilga 3519870854
SP-AHFPZL-104 Wilga 35129442
SP-AHGPZL-104 Wilga 3519870855
SP-AHHPZL-104 Wilga 3519870856
SP-AHIPZL-104 Wilga 3519870857
SP-AHKPZL-104 Wilga 35129452
SP-AHLPZL-104 Wilga 3519880871
SP-AHMPZL-104 Wilga 3519880872
SP-AHRPZL-104 Wilga 35129443
SP-AHSPZL-104 Wilga 3574206
SP-AHS(2)CSS-13
SP-AHTPZL-104 Wilga 3574207
SP-AHUPZL-104 Wilga 3574200
SP-AHVPZL-104M Wilga 200000970002
SP-AHWPZL-104 Wilga 3574204
SP-AHXPZL-104 Wilga 3574198
SP-AHYPZL-104 Wilga 3520890877
SP-AHZPZL-104 Wilga 3574201
SP-AINPZL An-2
SP-AIOCessna 172M17262497
SP-AIP
(brak zdjęć)
Piper PA32R-30032R-7885137
SP-AIRChristen A-1 Husky1166
SP-AISCessna 172R17280324
SP-AKCZlin 42M0163
SP-AKDZlin 42M0164
SP-AKEZlin 42M0170
SP-AKE(2)Tecnam P2002-JF Sierra215
SP-AKFZlin 42M0171
SP-AKGZlin 42M0172
SP-AKHZlin 42M0173
SP-AKI
(brak zdjęć)
Tecnam P2002-JF Sierra216
SP-AKI(2)Zlin 42M0174
SP-AKMMS.892 Commodore 15010528
SP-AKOCessna 15215283681
SP-AKPCessna 15215284473
SP-AKR
(brak zdjęć)
Tecnam P2008JC1058
SP-AKSAero L200D171203
SP-AKTReims/Cessna F172H0738
SP-AKUCessna 1720408
SP-AKVCessna 15215283550
SP-AKWCessna 15215283490
SP-AKZCessna 185185-0449
SP-ALBCessna 152
SP-ALCMS.893A Rallye Commodore 18011454
SP-ALDZlin 42M0145
SP-ALEZlin 42M0146
SP-ALFZlin 42M0147
SP-ALHZlin 42M0149
SP-ALIPZL An-21G157-07
SP-ALKZlin 42M0151
SP-ALK(2)
(brak zdjęć)
Cessna 182K18258062
SP-ALLZlin 42M0152
SP-ALNZlin 42M0154
SP-ALOZlin 42M0155
SP-ALPZlin 42M0156
SP-ALSRobinson R44 Raven10053
SP-ALWPZL An-21G187-07
SP-ALXPZL An-21G181-54
SP-ALZPZL An-21G161-02
SP-AMBPiper Cub10707
SP-AMB(2)
(brak zdjęć)
Reims/Cessna F172NF17201921
SP-AMLPZL An-2TD1G168-05
SP-AMMPZL An-21G151-65
SP-AMNPZL An-2P1G174-41
SP-AMOPZL An-21G52-17
SP-AMPPZL An-21G157-08
SP-AMRPZL An-21G98-60
SP-AMSMS.893A Rallye Commodore 18011497
SP-AMTPZL An-21G98-69
SP-AMWCessna 414414A0810
SP-AMXCessna 172F172-0548
SP-AMZRobinson R44 II13481
SP-ANAPZL An-21G29-21
SP-ANA(2)Enstrom 280FX Shark2065
SP-ANCPZL An-21G52-14
SP-ANDPZL An-21G15-26
SP-ANFPZL An-21G62-59
SP-ANGPZL An-2TD1G26-17
SP-ANHPZL An-2TD1G29-20
SP-ANIPZL An-2TD1G85-56
SP-ANKPZL An-21G52-13
SP-ANLPZL An-21G147-16
SP-ANMPZL An-21G149-08
SP-ANNPZL An-2TD1G142-31
SP-ANOPZL An-2TD1G25-01
SP-ANPPZL An-2TD1G185-07
SP-ANRPZL An-21G15-27
SP-ANSPZL An-2TD1G157-10
SP-ANTPZL An-2TD1G98-64
SP-ANUPZL An-2TD1G119-66
SP-ANVPZL An-2TD1G137-60
SP-ANWPZL An-21G54-01
SP-ANW(2)PZL An-2TD1G180-46
SP-ANXPZL An-2TP1G132-52
SP-AOAPZL An-21G233-21
SP-AOBPZL An-21G73-51
SP-AOCPZL An-21G108-66
SP-AODPZL An-21G108-64
SP-AOFPZL An-21G98-67
SP-AOHPZL An-21G73-57
SP-AOIPZL An-2P1G141-83
SP-AOKPZL An-21G155-14
SP-AOLCSS-130342
SP-AOMPZL An-2P1G159-27
SP-AONPZL An-21G151-55
SP-AOOPZL An-2T1G108-65
SP-AOPPZL An-21G159-26
SP-AORPZL An-21G157-09
SP-AOUPZL An-21G159-47
SP-AOU (2)Jakowlew Jak-18EM016
SP-AOWPZL An-21G211-01
SP-AOYPZL An-21G118-51
SP-AOZPZL An-21G117-70
SP-APACSS-1342076
SP-APDCSS-1342085
SP-APG
(brak zdjęć)
Cessna 15215283499
SP-APLCessna 152F15201608
SP-APMMS.893E Rallye 180GT12579
SP-APSZlin 242L0655
SP-APTCessna 152
SP-ARCPilatus PC-12/47696
SP-ARGDassault Falcon 2000S718
SP-ARIPZL-110 Koliber24021
SP-ARKCessna 560XLS Citation Excel560-6024
SP-ARLPZL-110 Koliber25026
SP-ARMZlin 2625027
SP-ARM (2)PZL-110 Koliber25027
SP-ARNPZL-110 Koliber25028
SP-AROPZL-110 Koliber038529
SP-ARPPZL-110 Koliber25030
SP-ARRPZL-110 Koliber038531
SP-ARSPZL-110 Koliber038532
SP-ART
(brak zdjęć)
Cessna 182T18281930
SP-ARUPZL-110 Koliber038635
SP-ASAZlin 1420347
SP-ASBZlin 1420353
SP-ASCZlin 1420354
SP-ASDCessna 172S172S9329
SP-ASEZlin 1420356
SP-ASFZlin 1420364
SP-ASGZlin 1420365
SP-ASG(2)Cessna T206HU20605938
SP-ASHCessna TU206GU20605232
SP-ASH(2)Zlin 1420366
SP-ASICessna T206HU20605923
SP-ASKZlin 1420369
SP-ASK(2)Cessna U206G Stationair IIU20603989
SP-ASLZlin 1420491
SP-ASMZlin 1420492
SP-ASNZlin 1420493
SP-ASOZlin 1420494
SP-ASR
(brak zdjęć)
PZL An-21G137-60
SP-AST
(brak zdjęć)
Cessna 525 CitationJet525-0495
SP-ASWPZL Mi-25311106040
SP-ASY
(brak zdjęć)
PZL Mi-25211044129
SP-ASZ
(brak zdjęć)
PZL Mi-2510621028
SP-ATAZlin 1420268
SP-ATBCessna 182S18280531
SP-ATCZlin 1420270
SP-ATDZlin 1420271
SP-ATD(2)Reims Cessna F150
SP-ATEZlin 1420276
SP-ATFZlin 1420277
SP-ATGZlin 1420278
SP-ATHZlin 1420292
SP-ATIZlin 1420293
SP-ATLZlin 1420297
SP-ATMZlin 1420298
SP-ATOZlin 1420300
SP-ATPZlin 1420316
SP-ATSZlin 142
SP-ATUZlin 1420322
SP-ATVZlin 1420333
SP-ATWZlin 1420323
SP-ATXZlin 1420332
SP-ATY
(brak zdjęć)
Zlin 1420208
SP-AUAZlin 50L0008
SP-AUBZlin 50L0009
SP-AUCZlin 50LS0032
SP-AUDZlin 50LS0035
SP-AUMCessna T207A Turbo Stationair20700546
SP-AUPExtra 3301296
SP-AVACirrus SR22 G32718
SP-AVBCirrus SR22 G32977
SP-AVCCirrus SR223260
SP-AVDCirrus SR22 G33365
SP-AVICirrus SR20 G31917
SP-AVK
(brak zdjęć)
Cirrus SR223581
SP-AVPEmbraer EMB-500 Phenom 10050000055
SP-AWAJakowlew Jak-12A30128
SP-AWBJakowlew Jak-12M138488
SP-AWCJakowlew Jak-12M189776
SP-AWDJakowlew Jak-12M179728
SP-AWEJakowlew Jak-12M138458
SP-AWFJakowlew Jak-12M179727
SP-AWGJakowlew Jak-12M169663
SP-AWIJakowlew Jak-12M158568
SP-AWKJakowlew Jak-12M169665
SP-AWLJakowlew Jak-12M179729
SP-AWMJakowlew Jak-12M2101003
SP-AWM(2)Diamond DA20-C1 EclipseC0528
SP-AWOFunk FK-9027
SP-AWPPiper Cub10123
SP-AWRPZL An-281AJ007-03
SP-AWSPZL An-21G161-57
SP-AWWAgustaWestland AW109SP GrandNew22290
SP-AWZJakowlew Jak-12A30123
SP-AXLLiberty XL20052
SP-AYASchweizer 300CBi0350
SP-AZBZlin 1420208
SP-AZCZlin 1420209
SP-AZEZlin 1420211
SP-AZFZlin 1420212
SP-AZGZlin 1420213
SP-AZI
(brak zdjęć)
Evektor SportStar RTC
SP-AZI(2)Zlin 1420215
SP-AZKZlin 1420216
SP-AZL
(brak zdjęć)
PZL-110 Koliber 150038635
SP-AZL(2)Zlin 1420227
SP-AZMZlin 1420230
SP-AZNZlin 1420244
SP-AZOZlin 1420245
SP-AZPZlin 1420246
SP-AZRZlin 1420257
SP-AZTZlin 1420458
SP-AZZAero AT-3 R100049

Powrót do strony głównej rejestru

Masz własne zdjęcie statku powietrznego, którego nie ma w powyższym wykazie?
Chętnie dołączymy je do naszej galerii. Przyślij zdjęcie w formacie jpg z odpowiednim opisem na adres: galeria at lotnictwo.net
Rejestr cywilnych
statków powietrznych (nieoficjalny)

(Civil Aircraft Register
of Poland, unofficial)
rejestracji:  3364
aktualności

Linie Emirates wycofały z eksploatacji ostatnie Airbusy A330 i A340. Tym samym przewoźnik jest jedyną na świecie linią mającą we flocie pasażerskiej wyłącznie Airbusy A380 (85 egzemplarzy) i Boeingi 777 (156 sztuk).


W listopadzie 2017 r. Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymają pierwszego z szesciu zamówionych 186-miejscowych Boeingów 737 MAX 8. Przewoźnik ma opcję leasingu pięciu kolejnych samolotów tego typu.
Nieco wcześniej, w kwietniu przyszłego roku, do floty LOT dołączą dwa z czterech zamówionych Boeingów 737-800.


50 lat temu, 2 października 1966 r. został oblatany prototyp Gulfstreama II. Był to pierwszy odrzutowy samolot dyspozycyjny rodziny Gulfstream, której do dziś zbudowano ponad 2200 egzemplarzy.

Aeromax.pl 03 (12/2016)



Copyright Lotnictwo.net & LAF. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i jakiekolwiek inne materiały i dane z tych stron nie mogą być używane lub publikowane, zarówno do celów zarobkowych, jak i innych, w jakiejkolwiek formie, w Internecie, książkach i czasopismach, bez zezwolenia ich autorów. We wszelkich sprawach proszę kontaktować się z nami e-mailem - kontakt z redakcją.
Copyright Lotnictwo.net & LAF. All rights reserved. Photos and any other material from this site may not be used or published, neither commercially nor for other purposes, in any form, including Internet, magazines and books, without the authors permission. For all enquiries please contact us by e-mail or by other means. Contact the editor here.

free counters