Strona g³ówna - Home

[ wyłączając adblocka i klikając na reklamę wspierasz istnienie tej strony ]

 
Nowości: Flygdagarna 2026, Linköping - JedlinSKY 2026, Radom Piastów - Dubai Airshow 2025 - Oldtimer Fliegertreffen 2025, Hahnweide

Galeria zdjęć
Photogallery
aktualizacja:
 2026-10-20
zdjęć:  68409
Losowe zdjęcie:

Najnowsze zdjęcia:
Warszawa Okęcie WAW
Bydgoszcz BZG
Gdańsk GDN
Katowice KTW
Kraków KRK
Łódź LCJ
Modlin WMI
Poznań POZ
Rzeszów RZE
Szczecin SZZ
Wrocław WRO
F-16 Jastrząb
Siły Powietrzne
(do 30.06.04 WLiOP)
Lotnictwo Wojsk Lądowych
Lotnictwo Marynarki Wojennej
Lotnictwo Policji
Lotnictwo Straży Granicznej
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Polskie Linie Lotnicze LOT
Enter Air
Buzz/Ryanair Sun
Skytaxi
Sprint Air
Eurolot
Small Planet Airlines
Uwagi, komentarze, propozycje?
red_at_lotnictwo.net
(zamien _at_ na @)

Rejestr cywilnych statków powietrznych - SP- A.. (401)
Po kliknięciu na rejestrację zobaczysz wszystkie zdjęcia statku powietrznego o takich znakach znajdujące się w naszej galerii.
SP-AAAPiper PA46-500TP Malibu Meridian4697349
SP-AABJakowlew Jak-12M112602
SP-AACJakowlew Jak-12M112604
SP-AAEJakowlew Jak-12M312619
SP-AAFJakowlew Jak-12M03531
SP-AAGJakowlew Jak-12M312626
SP-AAG
(brak zdjęć)
Cirrus SR22T2359
SP-AAHJakowlew Jak-12M128408
SP-AAIJakowlew Jak-12M7127147
SP-AAKJakowlew Jak-12M7127148
SP-AALJakowlew Jak-12M158569
SP-AAMJakowlew Jak-12M189774
SP-AANJakowlew Jak-12M169669
SP-AAN(2)Reims/Cessna F150LF15000803
SP-AAOJakowlew Jak-12A30113
SP-AAPJakowlew Jak-12M200972
SP-AASJakowlew Jak-12A39109
SP-AAS
(brak zdjęć)
Piper PA46-350P Malibu Mirage4636155
SP-AATAero AT-3 R100AT3-079
SP-AAUJakowlew Jak-12M169661
SP-AAV
(brak zdjęć)
Cessna 15215281871
SP-AAWLearjet 7545-490
SP-AAYPZL An-2T1G26-15
SP-AAZPZL An-2T1G15-28
SP-ABAJakowlew Jak-12A30125
SP-ABBJakowlew Jak-12A30114
SP-ABCJakowlew Jak-12A30115
SP-ABDJakowlew Jak-12A30132
SP-ABEJakowlew Jak-12M200971
SP-ABE
(brak zdjęć)
Maule M-7-235C25003C
SP-ABKAirbus A320-2332118
SP-ABMPZL An-21G144-46
SP-ABS
(brak zdjęć)
Bell 42756064
SP-ABTJakowlew Jak-12M169662
SP-ABVTecnam P2002JF Sierra235
SP-ABXJakowlew Jak-12A30121
SP-ACA
(brak zdjęć)
Cirrus SR22T1796
SP-ACBJakowlew Jak-12M2101000
SP-ACCJakowlew Jak-12M169655
SP-ACDJakowlew Jak-12M200991
SP-ACEJakowlew Jak-12A19007
SP-ACG
(brak zdjęć)
Robinson R44 Raven II14853
SP-ACI
(brak zdjęć)
Evektor EV-97 Sportstar RTC2015 1724
SP-ACKAirbus A320-2322645
SP-ACMExtra 300048
SP-ACN
(brak zdjęć)
Aero AT-3 R100AT3-077
SP-ACPCSS-130365
SP-ACSDiamond DA20 Katana10145
SP-ACY
(brak zdjęć)
Aero AT-3AT3-057
SP-ADAZlin 42M0070
SP-ADBZlin 42M0071
SP-ADCZlin 42M0072
SP-ADC
(brak zdjęć)
Tecnam P2006T152
SP-ADDZlin 42M0073
SP-ADEZlin 42M0074
SP-ADE(2)Cessna T207A Turbo Stationair20700654
SP-ADFZlin 42M0075
SP-ADGZlin 42M0076
SP-ADHZlin 42M0077
SP-ADH
(brak zdjęć)
Tecnam P-Mentor1013
SP-ADI
(brak zdjęć)
Tecnam P2002JF Sierra353
SP-ADI(2)Zlin 42M0078
SP-ADKAirbus A320-2322576
SP-ADMTecnam P2006T034
SP-ADM(2)Zlin 42M0081
SP-ADOZlin 42M0091
SP-ADPZlin 42M0092
SP-ADRTecnam P2002JF Sierra
SP-ADR(2)Zlin 42M0093
SP-ADSZlin 42M0094
SP-ADUZlin 42M0096
SP-ADWTecnam P2002JF Sierra
SP-ADW(2)Zlin 42M0097
SP-ADYZlin 42M0098
SP-ADZZlin 42M0099
SP-AEAZlin 42M0101
SP-AECZlin 42M0103
SP-AEDZlin 42M0104
SP-AEFZlin 42M0106
SP-AEGZlin 42M0107
SP-AEHZlin 42M0108
SP-AEIZlin 42M0109
SP-AEKAirbus A320-2141450
SP-AELZlin 42M0116
SP-AEMZlin 42M0117
SP-AEM(2)Piper PA38-112 Tomahawk38-78A0116
SP-AENZlin 42M0118
SP-AEOZlin 42M0122
SP-AEPZlin 42M0120
SP-AER
(brak zdjęć)
Cirrus SF50 Vision0014
SP-AER(2)Zlin 42M0121
SP-AESZlin 42M0124
SP-AETZlin 42M0125
SP-AEUZlin 42M0126
SP-AEXZlin 42M0129
SP-AEZZlin 42M0128
SP-AFAPZL-104 Wilga 35140538
SP-AFBPZL-104 Wilga 35140539
SP-AFCPZL-104 Wilga 35140540
SP-AFEPZL-104 Wilga 3596318
SP-AFKPZL-104 Wilga 80CF15810602
SP-AFLPZL-104 Wilga 3516820629
SP-AFMPZL-104 Wilga 3516820630
SP-AFOBücker Bü-131 Jungmann
SP-AFRPZL-104 Wilga 3516820641
SP-AFTPZL-104 Wilga 3516820643
SP-AFVPZL-104 Wilga 3517830704
SP-AFWPZL-104 Wilga 3517820686
SP-AFYPiper L-4H 9985
SP-AFZPZL-104 Wilga 35A17830691
SP-AGA
(brak zdjęć)
Dassault Falcon 7X272
SP-AGA(2)Pilatus PC-24134
SP-AGA(3)PZL-104 Wilga 3517830711
SP-AGCPZL-104 Wilga 3517830713
SP-AGDPZL-104 Wilga 3517830714
SP-AGEPZL-104 Wilga 3517830715
SP-AGFPZL-104 Wilga 3517830733
SP-AGGPZL-104 Wilga 3518840762
SP-AGHPZL-104 Wilga 3518840763
SP-AGIPZL-104 Wilga 3518840764
SP-AGKPZL-104 Wilga 3518840765
SP-AGNPZL-104 Wilga 3518840768
SP-AGOPZL-104 Wilga 3518840769
SP-AGPPZL-104 Wilga 3518840770
SP-AGRPZL-104 Wilga 3518840771
SP-AGSPZL-104 Wilga 3518840777
SP-AGS
(brak zdjęć)
BRM Aero Bristell B230157
SP-AGTPZL-104 Wilga 3518840814
SP-AGUPZL-104 Wilga 3519850822
SP-AGVPZL-104 Wilga 3519860849
SP-AGWPZL-104 Wilga 3519850823
SP-AGW
(brak zdjęć)
Tecnam P2008JC1096
SP-AGXPZL-104 Wilga 3519850848
SP-AGYPZL-104 Wilga 3519850847
SP-AGZPZL-104 Wilga 3519850824
SP-AHAPZL-104 Wilga 3519870853
SP-AHA(2)Reims/Cessna F150JF150-0525
SP-AHBPZL-104 Wilga 35118402
SP-AHCPZL-104 Wilga 35118405
SP-AHDPZL-104 Wilga 3519870854
SP-AHFPZL-104 Wilga 35129442
SP-AHGPZL-104 Wilga 3519870855
SP-AHHPZL-104 Wilga 3519870856
SP-AHIPZL-104 Wilga 3519870857
SP-AHKPZL-104 Wilga 35129452
SP-AHLPZL-104 Wilga 3519880871
SP-AHMPZL-104 Wilga 3519880872
SP-AHRPZL-104 Wilga 35129443
SP-AHSPZL-104 Wilga 3574206
SP-AHS(2)CSS-13
SP-AHTPZL-104 Wilga 3574207
SP-AHUPZL-104 Wilga 3574200
SP-AHVPZL-104M Wilga 200000970002
SP-AHWPZL-104 Wilga 3574204
SP-AHXPZL-104 Wilga 3574198
SP-AHYPZL-104 Wilga 3520890877
SP-AHZPZL-104 Wilga 3574201
SP-AIKTecnam P2008JC1286
SP-AIN
(brak zdjęć)
Cessna 560XL Citation Excel560-5101
SP-AIN(2)PZL An-21G210-27
SP-AIOCessna 172M17262497
SP-AIP
(brak zdjęć)
Piper PA32R-30032R-7885137
SP-AIRChristen A-1 Husky1166
SP-AISCessna 172R17280324
SP-AKATecnam P2002JF Sierra333
SP-AKB
(brak zdjęć)
Cessna 182R18268083
SP-AKCZlin 42M0163
SP-AKDZlin 42M0164
SP-AKETecnam P2002JF Sierra215
SP-AKE(2)Zlin 42M0170
SP-AKFZlin 42M0171
SP-AKGZlin 42M0172
SP-AKG
(brak zdjęć)
Robinson R44 Raven II14217
SP-AKHZlin 42M0173
SP-AKI
(brak zdjęć)
Tecnam P2002JF Sierra216
SP-AKI(2)Zlin 42M0174
SP-AKMMS.892 Commodore 15010528
SP-AKNMS.893E Rallye 180GT
SP-AKOCessna 15215283681
SP-AKPCessna 15215284473
SP-AKR
(brak zdjęć)
Tecnam P2008JC1058
SP-AKSDiamond DA40DD4.084
SP-AKS(2)Let L200D171203
SP-AKTReims/Cessna F172H0738
SP-AKUCessna 1720408
SP-AKVCessna 15215283550
SP-AKWCessna 15215283490
SP-AKY
(brak zdjęć)
Cessna TU206G Turbo Stationair U20605613
SP-AKZCessna 185185-0449
SP-ALA
(brak zdjęć)
Cessna 172S172S8152
SP-ALBCessna 152
SP-ALCMS.893A Rallye Commodore 18011454
SP-ALDZlin 42M0145
SP-ALEZlin 42M0146
SP-ALFZlin 42M0147
SP-ALHZlin 42M0149
SP-ALIPZL An-21G157-07
SP-ALK
(brak zdjęć)
Cessna 182K18258062
SP-ALK(2)Zlin 42M0151
SP-ALL
(brak zdjęć)
Cirrus SR22T0968
SP-ALL(2)Zlin 42M0152
SP-ALNZlin 42M0154
SP-ALOZlin 42M0155
SP-ALPZlin 42M0156
SP-ALSRobinson R44 Raven10053
SP-ALWPZL An-21G187-07
SP-ALXPZL An-21G181-54
SP-ALZPZL An-21G161-02
SP-AMBPiper Cub10707
SP-AMB(2)
(brak zdjęć)
Reims/Cessna F172NF17201921
SP-AMC
(brak zdjęć)
Bombardier CL605 Challenger5785
SP-AMK
(brak zdjęć)
Tecnam P-Mentor1122
SP-AMLPZL An-2TD1G168-05
SP-AMMPZL An-21G151-65
SP-AMNPZL An-2P1G174-41
SP-AMOPZL An-21G52-17
SP-AMPPZL An-21G157-08
SP-AMRPZL An-21G98-60
SP-AMR
(brak zdjęć)
Cirrus SR22T1886
SP-AMSMS.893A Rallye Commodore 18011497
SP-AMTPZL An-21G98-69
SP-AMWCessna 414414A0810
SP-AMXCessna 172F172-0548
SP-AMZRobinson R44 II13481
SP-AMZ
(brak zdjęć)
Robinson R44 Raven II12608
SP-ANAPZL An-21G29-21
SP-ANA(2)Enstrom 280FX Shark2065
SP-ANCPZL An-21G52-14
SP-ANDPZL An-21G15-26
SP-ANFPZL An-21G62-59
SP-ANGPZL An-2TD1G26-17
SP-ANHPZL An-2TD1G29-20
SP-ANIPZL An-2TD1G85-56
SP-ANKPZL An-21G52-13
SP-ANLPZL An-21G147-16
SP-ANMPZL An-21G149-08
SP-ANNPZL An-2TD1G142-31
SP-ANOPZL An-2TD1G25-01
SP-ANPPZL An-2TD1G185-07
SP-ANRPZL An-21G15-27
SP-ANSPZL An-2TD1G157-10
SP-ANTPZL An-2TD1G98-64
SP-ANUPZL An-2TD1G119-66
SP-ANVPZL An-2TD1G137-60
SP-ANWPZL An-21G54-01
SP-ANW(2)PZL An-2TD1G180-46
SP-ANXPZL An-2TP1G132-52
SP-AOAPZL An-21G233-21
SP-AOBPZL An-21G73-51
SP-AOCPZL An-21G108-66
SP-AODPZL An-21G108-64
SP-AOFPZL An-21G98-67
SP-AOHPZL An-21G73-57
SP-AOIPZL An-2P1G141-83
SP-AOKPZL An-21G155-14
SP-AOLCSS-130342
SP-AOMPZL An-2P1G159-27
SP-AONPZL An-21G151-55
SP-AOOPZL An-2T1G108-65
SP-AOPPZL An-21G159-26
SP-AORPZL An-21G157-09
SP-AOUPZL An-21G159-47
SP-AOU (2)Jakowlew Jak-18EM016
SP-AOWPZL An-21G211-01
SP-AOXExtra 300005
SP-AOYPZL An-21G118-51
SP-AOZPZL An-21G117-70
SP-APACSS-1342076
SP-APDCSS-1342085
SP-APG
(brak zdjęć)
Cessna 15215283499
SP-API
(brak zdjęć)
Bell 407GXi56372
SP-APLCessna 152F15201608
SP-APMMS.893E Rallye 180GT12579
SP-APSZlin 242L0655
SP-APTCessna 152
SP-APW
(brak zdjęć)
Robinson R66 Turbine1071
SP-ARA
(brak zdjęć)
Pilatus PC-24134
SP-ARCDiamond DA40 Star
SP-ARC(2)Pilatus PC-12/47696
SP-ARE
(brak zdjęć)
Piper PA46-600TP Meridian4698185
SP-ARGDassault Falcon 2000S718
SP-ARGDassault Falcon 6X017
SP-ARIPZL-110 Koliber24021
SP-ARK
(brak zdjęć)
Dassault Falcon 2000S718
SP-ARK(2)Cessna 560XLS Citation Excel560-6024
SP-ARLPZL-110 Koliber25026
SP-ARMZlin 2625027
SP-ARM (2)PZL-110 Koliber25027
SP-ARNPZL-110 Koliber25028
SP-AROPZL-110 Koliber038529
SP-ARPPZL-110 Koliber25030
SP-ARRPZL-110 Koliber038531
SP-ARSPZL-110 Koliber038532
SP-ART
(brak zdjęć)
Cessna 182T18281930
SP-ARUPZL-110 Koliber038635
SP-ARXAgusta A109SP22356
SP-ASAZlin 1420347
SP-ASBZlin 1420353
SP-ASCZlin 1420354
SP-ASDCessna 172S172S9329
SP-ASEZlin 1420356
SP-ASFZlin 1420364
SP-ASGZlin 1420365
SP-ASG(2)Cessna T206HU20605938
SP-ASHCessna TU206G Turbo Stationair U20605232
SP-ASH(2)Zlin 1420366
SP-ASICessna T206HU20605923
SP-ASKZlin 1420369
SP-ASK(2)Cessna U206G Stationair IIU20603989
SP-ASLZlin 1420491
SP-ASMZlin 1420492
SP-ASNZlin 1420493
SP-ASOZlin 1420494
SP-ASP
(brak zdjęć)
Piper PA28RT-201 Arrow IV28R-8018038
SP-ASR
(brak zdjęć)
PZL An-21G137-60
SP-AST
(brak zdjęć)
Cessna 525 CitationJet525-0495
SP-ASWPZL Mi-25311106040
SP-ASY
(brak zdjęć)
PZL Mi-25211044129
SP-ASZ
(brak zdjęć)
PZL Mi-2510621028
SP-ASZJakowlew Jak-125013
SP-ATAZlin 1420268
SP-ATBCessna 182S18280531
SP-ATCZlin 1420270
SP-ATDZlin 1420271
SP-ATD(2)Reims/Cessna F150
SP-ATEZlin 1420276
SP-ATFZlin 1420277
SP-ATGZlin 1420278
SP-ATHZlin 1420292
SP-ATIZlin 1420293
SP-ATLZlin 1420297
SP-ATMZlin 1420298
SP-ATNDiamond DA42NG Twin Star42.N018
SP-ATOZlin 1420300
SP-ATOCirrus SR202060
SP-ATPZlin 1420316
SP-ATSZlin 142
SP-ATTHawker 400XPRK-480
SP-ATUZlin 1420322
SP-ATVZlin 1420333
SP-ATWZlin 1420323
SP-ATW
(brak zdjęć)
Cessna 172M17266864
SP-ATXZlin 1420332
SP-ATY
(brak zdjęć)
Zlin 1420208
SP-AUAZlin 50L0008
SP-AUBZlin 50L0009
SP-AUCZlin 50LS0032
SP-AUDZlin 50LS0035
SP-AUEZlin 50LS0071
SP-AUMCessna T207A Turbo Stationair20700546
SP-AUPExtra 3301296
SP-AVA
(brak zdjęć)
Aero AT-3 R100AT3-110
SP-AVA(2)Cirrus SR22 G32718
SP-AVBCirrus SR22 G32977
SP-AVB
(brak zdjęć)
Tecnam P-Mentor1049
SP-AVCCirrus SR223260
SP-AVDCirrus SR22 G33365
SP-AVICirrus SR20 G31917
SP-AVK
(brak zdjęć)
Cirrus SR223581
SP-AVPEmbraer EMB-500 Phenom 10050000055
SP-AWAJakowlew Jak-12A30128
SP-AWBJakowlew Jak-12M138488
SP-AWCJakowlew Jak-12M189776
SP-AWDJakowlew Jak-12M179728
SP-AWEJakowlew Jak-12M138458
SP-AWETecnam P2008JC1342
SP-AWFJakowlew Jak-12M179727
SP-AWGJakowlew Jak-12M169663
SP-AWIJakowlew Jak-12M158568
SP-AWKJakowlew Jak-12M169665
SP-AWLJakowlew Jak-12M179729
SP-AWMJakowlew Jak-12M2101003
SP-AWM(2)Diamond DA20C-1 EclipseC0528
SP-AWOFunk FK-9027
SP-AWPPiper Cub10123
SP-AWRPZL An-281AJ007-03
SP-AWSPZL An-21G161-57
SP-AWSAgustaWestland AW16969079
SP-AWWAgustaWestland AW109SP GrandNew22290
SP-AWZJakowlew Jak-12A30123
SP-AXLLiberty XL20052
SP-AYASchweizer 300CBi0350
SP-AZBZlin 1420208
SP-AZCZlin 1420209
SP-AZEZlin 1420211
SP-AZFZlin 1420212
SP-AZGZlin 1420213
SP-AZGRobinson R66 Turbine1030
SP-AZI
(brak zdjęć)
Evektor SportStar RTC
SP-AZI(2)Zlin 1420215
SP-AZKZlin 1420216
SP-AZL
(brak zdjęć)
PZL-110 Koliber 150038635
SP-AZL(2)Zlin 1420227
SP-AZMZlin 1420230
SP-AZNZlin 1420244
SP-AZOZlin 1420245
SP-AZPZlin 1420246
SP-AZRZlin 1420257
SP-AZSPiper PA28R-20128R-7837093
SP-AZTZlin 1420458
SP-AZZAero AT-3 R100049

Powrót do strony głównej rejestru

Masz własne zdjęcie statku powietrznego, którego nie ma w powyższym wykazie?
Chętnie dołączymy je do naszej galerii. Przyślij zdjęcie w formacie jpg z odpowiednim opisem na adres: galeria at lotnictwo.net


Rejestr cywilnych
statków powietrznych (nieoficjalny)

(Civil Aircraft Register
of Poland, unofficial)
rejestracji: 4603


aktualności


18 października 2026 r. Lufthansa wycofała ze służby Airbusy A340-600. Ostatnie trzy samoloty (D-AIHW/Y/Z) wykonały rejsy z Nowego Jorku i Waszyngtony do Frankfurtu. Niemieckie linie eksploatowały od 2003 r. 24 egzemplarze A346.


Lotnictwo Policji otrzymało cztery nowe śmigłowce Bell 407GXi. Wiropłaty zostały zakupione w ramach projektu lotniczego nadzoru nad ruchem drogowym za kwotę ponad 170 mln zł. Nowe policyjne Belle wyposażone w głowicę optoelektroniczną, system rejestracji i transmisji obrazu oraz sterowany reflektor olśniewający będą stacjonować w Krakowie, Łodzi, Szczecinie i Wrocławiu.


Pierwsze dwa śmigłowce wsparcia Leonardo AW149 zostały przekazane 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej Lotnictwa Wojsk lądowych 30 października 2023 r. Trzeci egzemplarz z 48 zamówionych dotarł do Tomaszowa Mazowieckiego 10 grudnia.


Aeromax.pl S19